پارافین

//پارافین
پارافین2019-12-15T11:07:34+00:00

قیمت پارافین و فروش پارافینپارافین

بطور عمده پارافین مورد استفاده در بازار ایران تولید داخلی است و از کیفیت بالایی برخوردار است. یکی ازمحصولات شیمیایی مهدی پارافین است که این محصول در انواع پارافین جامد و مایع به رنگ سفید، بی بو و با شفافیت بالا عرضه می شود.

این محصولات در انواع فلش پوینت در بسته بندی های متنوع بصورت کارتن و یا بشکه در گریدها و درصد روغن متفاوت آماده ارائه است. برای اطلاع از قیمت هر کیلو پارافین مایع و یا جامد و سفارش آن با ما تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات در مورد پارافین و انواع کاربرد آن با همراه باشید.

فروش پارافین

پارافین با نام انگلیسی Paraffin یک نام برای انواع آلکان ها با فرمول شیمیایی CH2n+2  می باشد که ماده ای در سه فاز گاز، مایع و جامد براساس تعداد کربن های خود و بدلیل  ساختار زنجیره ای خود است بدین صورت که ساده ترین نوع پارافین متان و مابقی آلکان ها در دمای بالا بصورت مایع و در دمای پایین جامد می باشد. پارافینی که در صنایع پتروشیمی به بهره برداری می رسد در دو نوع پارافین مایع (از برش سبک روغن پایه) و پارافین جامد (برش واکسی به نام اسلاک واکس)است.

تماس با ما

خواص پارافین: ماده ای بی رنگ، بی بو و بدون مزه (در کاربرد و گریدهای مختلف متفاوت است) با قابلیت انحلال در حلال های طبیعی و عدم انحلال در آب و الکل می باشد و خصوصیات دیگری از قبیل مقاومت بالا در برابر آب و بخار، مقاوم در مقابل خوردگی بسیاری از اسید ها و قلیاها، عایق الکتریکی و قیمت مناسب پارافین را نیز در بر دارد.

 کاربرد پارافین

تولیدکننده پارافینتقسیم بندی پارافین براساس نوع مصرف و شکل آن انجام می پذیرد. ابتدا به دسته بندی آن از نظر مصرف  که بر روی قیمت پارافین تاثیرگذار است می پردازیم. این ماده از نظر کاربرد به سه دسته تقسیم می شود:

✔ پارافین صنعتی: فروش پارافین بعنوان روانکاری صنعتی در خطوط تولید و ماشین آلات صنایع غذایی، بهداشتی و نساجی که استفاده از روغن صنعتی در آن غیر بهداشتی و مضر است.

– فروش پارافین در تولید واکس و پولیش، تولید کبریت به منظور سوختن طولانی تر و بی خطر کردن آن

– خرید و فروش پارافین در صناع چوب، کاغذ(مقاومت در برابر آب) و صنایع پلیمر بدلیل پوشش دهی مناسب این محصول و محافظ خوردگی بشکه ها و مخازن صنعتی

– بعنوان نرم کننده و تاخیرانداز اشتعال در صنایع لاستیک، پلاستیک، پی وی سی و الیاف های مصنوعی و سلولزی

– فروش پارافین کلره بعنوان نرم کننده در صنایع تولید کابل، نساجی، دباغی، چرم مصنوعی و تولید کفپوش ها

– صنایع رنگ، رزین و چسب بعنوان کاهش دهنده نقطه ریزش

تقسیم بندی

✔ پارافین خوراکی: پارافین بعنوان خوراکی باید فاقد هرگونه مواد مضر برای انسان باشد که این عمل با تصفیه کردن کامل پارافین و گرفتن تمامی مواد سمی و آلاینده ها انجام شده و از آن در افزودنی های مواد غذایی، مصارف خوراکی، عکس برداری پزشکی از داخل بدن و غیره در دو بخش استفاده کرد:فروش پارافین جامد

مایع خوراکی انسانی : کاربرد آن در تهیه مواد غذایی و خوراکی انسان ها، تولید شربت پارافین برای درمان یبوست کودکان، پوشش دهی سیب و تخم مرغ برای نگهداری در انبار برای زمان طولانی

مایع خوراکی دامی : بیشترین کاربرد این پارافین در دامداری ها بعنوان خوراک برای رفع نفخ معده گاو و گوسفند به کاربرده می شود.

✔ پارافین بهداشتی: با تصفیه و فیلتراسیون روغن پارافین، امکان استفاده از پارافین بهداشتی برای مصرف در انواع کرم ها و لوسیون های پوستی، پارافین درمانی فروش پارافین بعنوان مواد پایه روغنی در تولید محصولات آرایشی، ضد آفتابها، پاک کننده ها و نرم کننده های پوست، بصوردت درمانی و تراپی، تولید دستمال های مرطوب واستفاده در روغن و واکس مو فراهم گردیده است.

تماس با شیمیایی مهدیتقسیم بندی در صنعت

روغن پارافین در صنعت از نظر شکل و فاز ماده به دو نوع زیر تقسیم بندی می شوند:

  • پارافین مایع: ماده مذکور دارای گرید های مختلفی است که در متن بالا بیان شده طبقه بندی می شود. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول به زیرمنوی پارافین مایع مراجعه کنید.
  • پارافین جامد: این محصول که ماده اصلی آن اسلک واکس است می تواند دارای درصد های مختلفی از روغن باشد. معمولا در بازار به نام های پارافین کریستال، ماکرو کریستال یا سبک و میکرو کریستال یا سنگین خرید و فروش می گردد و قیمت پارافین جامد متغیر است. در تصویر روبرو نمونه محصول پارافین موجود در انبار مواد شیمیایی را مشاهده می کنید. برای اطلاع از قیمت پارافین با ما تماس بگیرید.

مواد شیمیایی مهدی

فروش انواع مواد شیمیایی شامل پارافین، لانولین، استون، تولوئن، متانول، ایزوپروپیل الکل، اتیل استات، بوتيل استات، پرکلرواتیلن، متیلن کلراید یا دی کلرومتان، بوتیل گلایکول و انواع روغن های گیاهی و وازلین و ....

اطلاعات تماس

ناصرخسرو، کوچه خدابنده لو، پاساژ مجید، پلاک 1/25، فروشگاه شیمیایی مهدی

Phone: 02133911310 -

Mobile: 09126006139