موم بیزواکس

//موم بیزواکس
موم بیزواکس2019-12-01T11:28:58+00:00

موم بیزوکس

یکی دیگر از محصولاتی که شیمیایی مهدی به کارخانجات، کارگاه ها و واحد های فروش عرضه می کند، موم بیزواکس یا موم زنبورعسل با کیفیت عالی و قیمت مناسب است. این ماده بطور طبیعی بوسیله زنبورهای کارگر تولید می شود و برداشت آن بوسیله ذوب کردن موم های روی شان انجام می شود.

فروش بیزوکس

نوع خالص بیزوکس برنگ سفید و گاهی به رنگ زرد می باشد. موم زنبورعسل و یاهمان موم بیزوکس دارای بویی مطبوع بوده و طعم مشخصی ندارد که در هوای سرد شکننده و در هوای گرم نرم تر می شود.

لیست قیمت موم بیزواکساز دیگر خصوصیات شیمیایی موم زنبورعسل انحلال در کلروفرم، اتر، بنزین و نفت و عدم انحلال در آب و الکل است. موم بیزوکس بطور عمده از استرها، اسید های چرب و الکل با زنجیره بلند تشکیل شده است. از مهمترین خصوصیات این محصول این است که ظرفیت نگهداری آب دیگر محصولات را افزایش می دهد.

کاربرد موم بیزواکس

✔ صنایع آرایشی، بهداشتی: فروش موم زنبورعسل بعنوان ماده اولیه در محصولات مراقبت پوستی و آرایشی مانند پمادها، رژلب(افزایش براقیت، غلضت و ثبات رنگ)، روغن مو، عطر و همچنین مرطوب کننده پوست، سایه و خط چشم بدلیل جذب سریع به پوست بدن و خاصیت نرم کنندگی آن انجام می پذیرد.

✔ صنایع غذایی: فروش بیزوکس در تولید آدامس ها و اسانس ها، بعنوان روکش میوه و پنیر

✔ صنایع دارویی: فروش موم بیزواکس برای تولید پماد ها، بعنوان کاهش دهنده سرعت انحلال ترکیبات دارویی، کپسول ژلاتینی و روکش های قرص

✔ تولید شمع: در گذشته برای تولید شمع از آن استفاده می شد که در حال حاضر از بدلیل بالا بودن قیمت موم بیزواکس از پارافین استفاده می شود.

فروش موم بیزواکس

نام های دیگر: موم بیزواکس یا موم زنبور عسل و موم پرک

شکل ماده: گرانول و پرک – رنگ زرد و سفید

کشور سازنده : موم پرک آلمان و چین

نوع بسته بندی: بصورت یک کیلوگرمی و یا ۲۵ کیلوگرمی

مواد شیمیایی مهدی

فروش انواع مواد شیمیایی شامل پارافین، لانولین، استون، تولوئن، متانول، ایزوپروپیل الکل، اتیل استات، بوتيل استات، پرکلرواتیلن، متیلن کلراید یا دی کلرومتان، بوتیل گلایکول و انواع روغن های گیاهی و وازلین و ....

اطلاعات تماس

ناصرخسرو، کوچه خدابنده لو، پاساژ مجید، پلاک 1/25، فروشگاه شیمیایی مهدی

Phone: 02133911310 -

Mobile: 09126006139